En امروز : 6 آبان 1400

فرماندار محمودآباد : مسافران از حضور و شنا در دریا خودداری نمایند

23 تیر 1400
پ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد ظهر امروز خسرو طالبی فرماندار محمودآباد راس هیاتی از طرح های دریا در ساحل پشت سپاه و ساحل دارایی در شهر محمودآباد بازدید کرد.

در این بازدید که سرهنگ ابراهیم نژاد فرماندهی سپاه و سرهنگ حسین زاده فرماندهی انتظامی شهرستان محمودآباد و نمایندگان شهرداری محمودآباد و رئیس هیات نجات غریق و کارشناسان فرمانداری ، خسرو طالبی فرماندار محمودآباد را همراهی می کردند وی از آخرین وضعیت پاکسازی ساحل ، استقرار ناجیان غریق و مشکلات استقرار ناجی در مناطق شنا ممنوعه بازدید نموده و تمهیدات لازم جهت ارتقای تعداد ظرفیت ناجیان غریق را لحاظ کردند.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد با اشاره به تعطیلاتی طرح های دریا و عدم ارائه خدمات به مسافران گفت: متاسفانه به علت قرمز شدن شرایط کرونایی شهرستان محمودآباد ، بنا به مصوبه ستاد استانی کرونا کلیه طرح های دریا تعطیل بوده و تقاضا می شود مسافران از حضور در ساحل خودداری نمایند.

وی افزود: متاسفانه شهر محمودآباد اولین شهر ساحلی از مسیر پایتخت کشورمان می باشد و130 راه  دسترسی موجود و ساحل آزاد باعث شده است تا در تمام طول سال شاهد حضور مسافران در ساحل باشیم ولی عدم حضور ناجیان غریق موجب شده است حضور مسافران بجای فرصت توسعه صنعت گردشگری ، با توجه به تعطیلی کرونایی به تهدید تبدیل شود.

خسرو طالبی گفت: با توجه به کاهش تعداد ناجیان دریا در ساحل بنا به تصمیم ستاد استانی در راستای عدم ارائه خدمات به مسافران در ساحل به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا در حال حاضر بدلیل عدم حضور ناجی در بعضی نقاط ممنوعه دریا ، شنا در دریا خطرناک بوده و انتظار می رود مسافران از حضور و شنا در دریا خودداری نمایند