استاندار مازندران، بیان کرد: آمادگی کامل دولت برای حمایت از نخبگان

استاندار مازندران همزمان با هفته گرامیداشت بسیج، در حاشیه بازدید از نمایشگاه اسوه در حسینه عاشقان کربلای مرکز استان، با اشاره به اینکه بسیجیان در شرکت‌های دانش‌بنیان در سال‌های اخیر با تشکیلات مستقل، اقدامات خوبی را انجام دادند، گفت: در این راستا نخبگان زیادی اختراعات خود را ثبت کرده و مورد حمایت هم قرار گرفتند، اکنون هم دولت آمادگی کامل دارد تا از جوانان و نخبگان حمایت کند تا کارهایشان را به نتیحه برسانند.

محمود حسینی پور با بیان اینکه تلاش و همتی که اینجا در بین مجموعه بسیح دیدم مرا به‌یاد روزها و خاطرات خوب شلمچه انداخت، تصریح کرد: آن روزها بچه‌ها در مسیر دیگری از دفاع سخت برای حفظ نظام تلاش می‌کردند؛ اکنون هم بسیجیان به این صورت فعال هستند.

وی با اشاره به اینکه امروز بسیجیان در جبهه نرم برای رفع تحریم‌ها، مانع‌زدایی و حل برخی از مشکلات کشور تلاش می‌کنند، ادامه داد: در این نمایشگاه ابتکارات جالبی را از بسیجیان شاهد بودیم، امیدواریم که خداوند به ما کمک کند تا از نخبگان بسیجی حمایت کنیم، تا کارها را به نتیجه و تولید انبوه برسانند.

استاندار مازندران در پایان تاکید کرد: اینجا در بین نوجوانان و جوانان نخبه، باانگیزه و پرشور، روحیه خاص بسیجی مشهود است، اینها در حوزه اقتصاد مقاومتی که از تاکیدات مقام معظم رهبری است پیشگام هستند و این موضوع باعث افتخار استان مازندران است.

گفتنی است، این بازدید با ‌همراهی سردار مسلمی، فرمانده سپاه کربلا استان، رضایی، فرماندار ساری و ثلاثی، مشاور و دستیار ویژه استاندار صورت گرفت. 

چاپ محتويات