احراز رتبه نخست استانداری مازندران در توسعه و ترویج فرهنگ نماز در سطح کشور

امید محبی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران در جلسه شورای فرهنگی استانداری با اعلام خبر احراز مقام نخست در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ نماز در سطح استانداریها و فرمانداریهای سراسر کشور با کسب سقف امتیازات شاخص های ارزیابی، گفت: اهتمام در راستای اشاعه شعائر دینی از راهبردهای شورای فرهنگی استانداری است که باید مورد اهتمام قرار گیرد.


امید محبی ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج و تاکید بر اجرای برنامه های متناسب در استانداری و مجموعه فرمانداریها و ضرورت دیدار با خانواده های معظم شهدا در این هفته، افزود: در سال جاری ۹۰ نفر از همکاران با همت پایگاه مقاومت بسیج استانداری به کربلا معلی و شرکت در مراسم باشکوه پیاده روی اربعین مشرف شدند.


رییش شورای فرهنگی استانداری مازندران بر اجرای برنامه های ورزشی ویژه کارکنان با هدف توسعه نشاط سازمانی تاکید و تصریح کرد: برگزاری مسابقات ورزشی و ایجاد شرایط تسهیل گری در استفاده از امکانات و تجهیزات ورزشی مد نظر قرار گیرد.


لازم به ذکر است در این جلسه امید محبی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری از مرتضی ناصحی، مدیرکل اداری و مالی به عنوان رییس شورای اقامه نماز استان ‌و عالمی نژاد، دبیر این شورا با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد.

چاپ محتويات