دفتر غرب استانداری، با هدف تسهیل در دیدار مردم منطقه با مدیران و تسریع در روند بررسی و حل مشکلات آنان راه اندازی شده است

سید محمود حسینی پور در حاشیه ملاقات مردمی در دفتر غرب استانداری در نوشهر با عنوان اینکه‌ دفتر نمایندگی غرب استانداری مازندران با هدف تسریع در روند بررسی درخواست های مردم در مدت زمان کوتاه و جلوگیری از تردد آنان به مرکز استان از لحاظ اداری راه اندازی شده است، خاطرنشان کرد: این دفتر در حقیقت با این رویکرد که مسوولان برای تحقق مطالبات مردم به آنان مراجعه داشته باشند، شکل گرفته است.

وی ادامه داد: مشکلات مردم از گذشته تا حدودی رسوب پیدا کرده بود و ضرورت داشت تا رسیدگی به آن ها سرعت پیدا کند.

این مسئول اضافه کرد: با حضور مدیران استانی و محلی در این دفتر یک انسجام خوبی میان مردم ایجاد شد و آن توقع و انتظارات بحقی که از مسوولان استانی داشتند به نوعی برآورده شد.

حسینی پور یادآور شد: مهم ترین ویژگی این دیدار آن است که مسوولان استانی هفتگی روزهای سه شنبه حضور پیدا می کنند و بدون واسطه مردم با آنان ارتباط برقرار می کنند و مدیران استانی هم با ریز مشکلات مردم آشنا می شوند.

وی با اشاره به بازنگری در طرح های هادی ، انشعابات آب، برق و گاز ، افزود : با توجه به افزایش جمعیت، سال ها طرح های هادی در نقاط روستایی اصلاح و بازنگری نشده که باید در این حوزه اقدام شود.

استاندار مازندران اظهار کرد: امروز نوع نگاه مدیران و کارگزاران این دولت مردمی انسجام بخشی و سیاست گذاری برای مازندران واحد ، یکپارچه و بزرگ است.

وی گفت : بررسی ها نشان داد که در گذشته انسجامی که میان مردم وجود داشته رضایت بخش نبوده که با راه اندازی دفتر این رضایت مندی حاصل شد.

استاندار مازندران با بیان آنکه راه اندازی این دفتر فقط منحصر به ملاقات عمومی مدیران با مردم نیست، گفت : برنامه ریزی شده نشست های تخصصی دیگری هم در این مکان انجام گیرد به عنوان مثال تشکیل برخی از کمیسیون ها که مربوط به غرب استان است در همین مکان شکل گیرد و طرح ها هم در اینجا مصوب شود.

حسینی پور افزود: به نظر می رسد راه اندازی این دفتر طرح تحول منطقه غرب مازندران را به همراه دارد و مصوبات و تسهیلاتی که در این منطقه مصوب می شود آینده خوبی را برای غرب مازندران رقم خواهد زد.

چاپ محتويات