En امروز : 8 آذر 1400

جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان با حضور انصار الحسینی فرماندار برگزار گردید.

جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان با حضور انصار الحسینی فرماندار برگزار گردید.

کد خبر : 105757 13 شهریور 1400
پ

جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان با حضور انصار الحسینی فرماندار برگزار گردید. ‎

به گزارش روا بط عمومی فرمانداری سوادکوه شمالی :صبح روز شنبه  13  شهریور  جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس  در شهرستان سوادکوه  شمالی  به ریاست فرماندار و با حضور فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج  شهرستان ، روسای ادارات در محل آموزش پرورش شهرستان  برگزار شد.

انصارالحسینی فرمانداردر این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و هفته گرامیداشت دفاع مقدس و با تاکید بر ضرورت هفته  دفاع مقدس  با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری و هم چنین بهره گیری از فضای مجازی در اجرای برنامه ها ، اظهار داشت : رسالت ما ایجاب می کند با استفاده از ظرفیت ها و ترویج و اشاعه فرهنگ دفاع مقدس   در جامعه زمینه ساز پیشرفت کشور باشیم . فرماندار بابیان این که نسل جوان و نوجوان دوران دفاع مقدس را تجربه نکردند ما می‌توانیم در این هفته پیام و مفاهیم دوران دفاع مقدس را به این نسل منتقل کنیم و در ادامه از روسای ادارات و شهرداری خواست تانسبت به فضا سازی هفته دفاع با نصب بنر در سر درب ادارات خود  وشهرداری در سطح شهر انجام دهند .

 در ادامه سرهنگ شعبانی فرماند ه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گفت :اقتدار و عزت ایران اسلامی امروز که در جهان طنین‌انداز است مرهون شهدا و رشادت‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس است

  ‎شعبانی گفت :یکی از وظایف مهم و اصلی ما زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهداست چرا که امروز امنیت کشور را مرهون جانفشانی ها و ایثارگران رزمندگانی هست که  از سرمایه وجودی خود برای جغرافیای اعتقادات گذشتند  ایشان  در این جلسه از روسای ادارات  خواست از ایثارگران اداره خود در هفته دفاع مقدس تجلیل به عمل آورند.   

در پایان پس از بحث و تبادل نظر تصمیاتی به شرح ذیل اتخاذ گردید.

1-مقرر گردید کلیه ادارات ،سازمانها و نهادها نسبت به فعال بودن در فضای مجازی و تولید محتوا  با موضوعات دفاع مقدس اقدام لازم را مبذول فرمایند (مجری کلیه ادارات و سپاه شهرستان)

2-مقرر گردید فضا سازی شهر توسط شهرداری شیرگاه صورت پذیرد

3- مقرر گردید فضا سازی در روستا ها با هماهنگی بخشداران ،دهیاران ،فرماندهان مقاومت پایگاهها  انجام گیرد  .

4- مقرر گردید جلسات شب شعربا محتوای دفاع مقدس جنگ نرم ،شبی خون فرهنگی  با هماهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در فضای مجازی انجام گیرد .

5-مقرر گردید برگزاری جلسات خاطره گویی با حضو رزمندگان در فضای مجازی با هماهنگی اداره فرهنگ وارشا داسلامی شهرستان و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان صورت پذیرد .

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری