En امروز : 18 آذر 1402

استاندار مازندران:

ایثارگران برای حفظ دین و ایران اسلامی همواره در میدان هستند / راه اصلی مبارزه با دشمنان جهاد تبیین است

کد خبر : 117556 1 آذر 1401فرهنگی
پ

استاندار مازندران عنوان داشت : ایثارگران شناسنامه انقلاب اسلامی هستند، باید این جریان عظیم معنوی را بزرگ بشماریم و تلاش کنیم تا تفکر و ارزش های والای جامعه ایثارگری در جامعه و در بین نسل جوان ترویج شود. ‎

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، سیدمحمود حسینی پور در جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران استان مازندران که با حضور سردار شریفی، رئیس اداره امور ایثارگران ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد، با عنوان اینکه در هر جبهه ای که طی 43 سال اخیر نظام به نیروهای ارزشمند خود نیاز داشت پرچم جمهوری اسلامی توسط ایثارگران به اهتزار درآمد، خاطرنشان کرد: ایثارگران برای حفظ امنیت کشور با کمترین ادعا، توقع و با بیشترین خدمت در میدان های دفاع مقدس حضور پیدا کردند.


استاندار گفت: ایثارگران شناسنامه انقلاب اسلامی هستند، باید این جریان عظیم معنوی را بزرگ بشماریم و تلاش کنیم تا تفکر و ارزش های والای جامعه ایثارگری در جامعه و در بین نسل جوان ترویج شود.


وی ادامه داد: هدف قطعی دشمن در جنگ بزرگ سایبری و رسانه ای براندازی جمهوری اسلامی بود که علیرغم همه تلاش هایی که کردند نتواستند مردم ولایتمدار ایران را با خود همراه کنند چرا که دولت سیزدهم با محوریت آیت الله رئیسی، بعنوان نزدیک ترین شخصیت به مقام معظم رهبری از منظر فکری در یکسال اخیر شروع به مبارزه با فساد اداری کرده است و با حرکت روبه جلو توانست سدهای محکم تحریم های ظالمانه را بشکند و در عرصه ی بین المللی با عضویت در اتحادیه شانگهای برای اولین بار، بدرخشد که خود موجب عصبانیت دشمن شده است.


استاندار مازندران، گفت: مواضع مستحکم ایثارگران در بزنگاه های انقلاب بیانگر این است که دیدگاه معنوی ایثارگران نه تنها تغییر نکرده بلکه حفظ و تقویت شده است، هرچند این جامعه هیچ مطالبه ای از انقلاب اسلامی نداشته است و باید قدر این جریان را بدانیم. ایثارگران در هر دستگاه دولتی نماد معرفی ارزش های انقلاب اسلامی هستند.


نماینده عالی دولت در استان بابیان این که به برکت انقلاب اسلامی جوانان ایران در سایه فرهنگ ایثار و شهادت، اقتدار جمهوری اسلامی ایران را برخ کشیدند و کسی جرات نمی کند به میهن ما چپ نگاه کند، اظهار کرد: پیچ آخر ما عبور از موانع و محاصره اقتصادی است که طی این سالها برای ما ایجاد شده است و ان شاء الله با محوریت و با هدایت امام خامنه ای جریان فکری و انقلابی ایثارگران جبهه اقتصادی کشور را همچون دفاع مقدس پیش خواهند برد.


حسینی پور بااشاره به این که قاطبه دهه هشتادی ها متعلق به جریان انقلاب هستند و راه اصلی مبارزه با دشمنان جهاد تبیین است، تصریح کرد: برای محافظت از دهه هشتادی ها و نسل امروز از خدعه های دشمنان باید ارزش های انقلاب اسلامی و واقعیت های دفاع مقدس را برای آنان تبیین کنیم.


سید محمود حسینی پور، با بیان این که مازندران دارای تاریخ طولانی و بزرگی است که به جریان تشیع علوی پیوند خورده است، گفت: تشکیل نخستین حکومت علوی در مازندران، امتیاز پرعظمتی است که هرگز از وزن و سنگینی آن در طی تاریخ کاسته نخواهد شد و بصورت خورشیدی تابان همواره در این سامان تابنده است.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری