En امروز : 8 آذر 1400

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران، خبر داد:

افتتاح نخستین نمایشگاه مد و لباس اسلامی - ایرانی

کد خبر : 90733 29 بهمن 1398فرهنگی
پ

سمیه قاسمی طوسی ضمن تشریح برنامه‌های خود در رامسر، از افتتاح نمایشگاه مد و لباس ایرانی با حضور فرماندار و سایر مدیران دستگاه‌های اجرایی در این شهرستان خبر داد. ‎

سمیه قاسمی طوسی، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری دیدار با فرماندار شهرستان، نشست با بانوان اعضای ستاد گرامی داشت هفته زن که عمدتا نمایندگان دستگاه‌ها و ادارات بودند و تجلیل از این زنان، افتتاحیه مرکز مشاوره خانواده «گنج درون»، دیدار با بانوان کارآفرین و دیدار با همسر شهید طالشیان -شهید نیروی انتظامی در مبارزه با مواد مخدر- و مادر شهید سعید قاسمی و پیگیری مشکلات این مادر شهید را به عنوان بخشی از برنامه‌های حضور یک‌ روزه خود در غرب مازندران برشمرد. 

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری همچنین از فتتاح اولین نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی را با حضور فرماندار و جمعی از روسای ادارات و دستگاه‌های اجرایی و اعضای امور بانوان شهرستان خبر داد.

سمیه قاسمی طوسی در خصوص این نمایشگاه گفت: 15 طراح و خیاط شهرستان رامسر انواع لباس محلی، مانتو، کیف و زیورآلات را برای اولین بار در این فضا ارائه کردند.

وی همچنین تبلیغ سبک زندگی اسلامی- ایرانی از طریق ترویج مدل‌های پوشش داخلی، معرفی طراحان و تولید‌کنندگان و حمایت از بانوان کارآفرین را از جمله اهداف این نمایشگاه برشمرد و توضیح داد: با فعالیت فرماندار در این شهرستان، شورای مشورتی مد و لباس ایران اسلامی تشکیل شد تا در چنین مراکزی کارهای فاخر ارائه شود.

سمیه قاسمی طوسی حضور در جشن میلاد حضرت زهرا ( س ) و تقدیر از زنان برگزیده شهرستان را از برنامه های پایانی این روز عنوان کرد.

گفتنی است نمایشگاه مد و لباس ایرانی- اسلامی تا ۵ اسفند ماه از ۹صبح تا ۱۸ به روی علاقه‌ مندان باز است.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری