فارسی| En امروز : 17 خرداد 1399

فرماندار شهرستان عباس آباد تاکید کرد :

افزایش توان آوری و ارتقاء منزلت اجتماعی زنان و خانواده

کد خبر : 1550 5 خرداد 1397
پ

فرماندار شهرستان عباس آباد در نشست با بانوان شاغل در ادارات و دستگاههای اجرایی بر برنامه ریزی مناسب و افزایش توان آوری و ارتقاء منزلت اجتماعی بانوان و خانواده تاکید کرد ‎ ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عباس آباد ، حق اله کثیری در اولین نشست به مسئولان امور بانوان و خانواده ادارات و دستگاههای اجرایی با تاکید بر  توان افزایی بانوان در عرصه های مختلف اظهار داشت : یکی از اهداف دولت تدبیر و امید ایجاد فضای مناسب و افزایش ظرفیت جامعه اداری برای حضور و نقش آفرینی بانوان به عنوان مجموعه ای که در حوزه های مختلف بعنوان سرمایه های ارزشمند تلقی می شوند .

فرماندار شهرستان عباس آباد گفت : از حیث استعداد های طبیعی ، ویزگیها و مشخصات علمی هیچگونه محدودیتی واقعی و حقیقی در وجود و استعدادهای بانوان وجود ندارد .

وی بیان داشت :  حضور  زنان در عرصه جامعه به عنوان ضرورت جدی گرفته شود .

فرماندار شهرستان عباس آباد گفت : هر یک از بانوان  توانایی تاسیس                   سازمان های مردم نهاد را برحسب علاقه ، استعداد و توان خود داشته می تواند در این مسیر جدیت و پشتکار به خرج بدهد  تا بتواند افراد بیشتری را به سمت  اهداف اثر گذار حرکت دهد .

 

وی در پایان تصریح کرد : با هر پیشنهاد و تجربه ای از سوی بانوان  که بتواند نظام و دولت ، مدیران و کارشناسان را در مسیر  اهداف متعالی کمک کند استقبال می کنیم .

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها