فارسی| En امروز : 21 تیر 1399

‍پیام فرماندار شهرستان نور به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر

کد خبر : 78392 12 بهمن 1397
پ

"دکتر علی شادمان" فرماندار شهرستان نور با ارسال پیامی آغاز چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر را به ملت شریف ایران اسلامی و فجرآفرینان پرافتخار میهن تبریک گفت. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نور،متن پیام فرماندار شهرستان نور به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

انقلاب اسلامی همواره یادآور خاطراتی شیرین از تبلور شکوه و عظمت نهضتی مبتنی بر تعالیم الهی و اراده‌ای سترگ از ملت بزرگ ایران بود که با رهبری آزادی‌خواهانه و عدالت‌طلبانه امام خمینی (ره) به پیروزی رسید.

اینک در طلیعه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) و گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام  انقلاب، فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر را به همه فجر آفرینان به ویژه مقام معظم رهبری، ریاست محترم جمهوری، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و تمامی خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی و آحاد مردم شهرستان نور تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت و سربلندی روزافزون ایران اسلامی را در سایه راهبری مقام معظم رهبری مد ظله العالی و برنامه های دولت کریمه از درگاه خداوند منان خواستارم.

بی‌شک همراه شدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با شهادت حزن‌انگیز حضرت صدیقه طاهره(س) بستر مناسبی را برای ارائه پیام‌های معنوی انقلاب اسلامی فراهم خواهد ساخت، چرا که مکتب ما مکتبی علوی، فاطمی و حسینی است و این انقلاب با نام کربلای عشق گره‌خورده است و روح و جان شهیدان ما و حال و هوای انقلاب و دفاع مقدس ایران اسلامی همواره با نام کربلا و زهرای مرضیه عجین بوده و قلوب ما نیز همواره به عشق نینوای شهیدان می‌تپد.

خداوند سبحان را شاکریم که در چنین ایامی، عطیه‌ای چون جمهوری اسلامی را بر ما عنایت نمود. امیدواریم بتوانیم در سایه فضل الهی و توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب، ادامه دهنده راه امام (ره)  و شهدای انقلاب اسلامی باشیم که تداوم انقلاب اسلامی راز ماندگاری و جاودانگی ماست.

 

علی شادمان

فرماندار شهرستان نور

اشتراک گذاری
پیوند ها