فارسی| En امروز : 10 خرداد 1399

فرماندار محمودآباد در دیدار با اعضای خانه هنرمندان محمودآباد

جامعه با هنر و هنرمند به نشاط و آرامش می رسد.

کد خبر : 83359 9 تیر 1398
پ

علیرضا شریعت فرماندار شهرستان محمودآباد ضمن قدردانی از حضور هنرمندان گفت: همواره با حضور در جمع هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر انرژی می گیرم و با توجه به اینکه این شهرستان از مواهب الهی زیبایی بهرمند می باشد ، تلفیق هنر شما عزیزان و زیبایی مواهب الهی می تواند فصل زیبایی برای جذب هنرمندان در شهرستان رقم بزند. ‎

پیش از ظهر امروز اعضای هیات مدیره خانه هنرمندان شهرستان محمودآباد با علیرضا شریعت فرماندار شهرستان محمودآباد دیدار و گفتگو کردند.

علیرضا شریعت فرماندار شهرستان محمودآباد ضمن قدردانی از حضور هنرمندان گفت: همواره با حضور در جمع هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر انرژی می گیرم و با توجه به اینکه این شهرستان از مواهب الهی زیبایی بهرمند می باشد ، تلفیق هنر شما عزیزان و زیبایی مواهب الهی می تواند فصل زیبایی برای جذب هنرمندان در شهرستان رقم بزند.

وی با اشاره به کارکرد هنر در جامعه گفت: درد و آلام جامعه در وضعیت کنونی جامعه با آثار هنری هنرمندان تسکین یافته و جامعه با هنر و هنرمند به نشاط و آرامش می رسد.

فرماندار محمودآباد همچنین با تاکید به ضرورت داشتن پیوست فرهنگی طرحها و برنامه های اجرایی در شهرستان گفت: تا طرحها پیوست فرهنگی نداشته باشند نمی دانیم چقدر در توسعه همه جانبه و بلاخص توسعه فرهنگی کمک حال خواهد بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد گفت: هر جا من اختیار داشته و نیاز به استعلام از استان نباشد ، در راستای اعتلای فرهنگ و هنر و توجه به جامعه هنرمندان گام خواهم برداشت.

ایشان در خاتمه با اشاره به پرهیز و عدم ورود هنرمندان به فضای انتخابات پیش رو گفت: اجرای سیاست های دولت مهمترین و اساسی ترین ماموریت مدیران در ادارات محسوب شده و با هر مدیری که کار انتخاباتی نماید برخورد جدی خواهد شد.

انتهای پیام /

 

اشتراک گذاری