فارسی| En امروز : 15 خرداد 1399

شریعت سرپرست فرمانداری محمودآباد :

دهیاران بازوان توانمند مدیران در رفع مشکلات مردم هستند.

کد خبر : 83653 16 تیر 1398
پ

به مناسبت روز ملّی دهیاری و به همت بخشداری مرکزی و سرخ رود از 11 دهیار برتر شهرستان محمودآباد با اهدای لوح تقدیر و هدیه تکریم و قدرشناسی شد. ‎

آیین تجلیل از دهیاران شهرستان محمودآباد به همت بخشداری مرکزی و سرخ رود و شوراهای اسلامی بخش مرکزی و سرخ رود صبح روز یکشنبه 16 تیرماه با حضور علیرضا شریعت سرپرست فرمانداری شهرستان محمودآباد و علی اسماعیلی نماینده مردم شهرستانهای محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی و سید احمد هاشمی بخشدار سرخ رود و غلامرضا رنجبر بخشدار مرکزی و اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی  و سرخ رود و دهیاران هر دو بخش در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

علیرضا شریعت سرپرست فرمانداری شهرستان محمودآباد طی سخنانی در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن روز ملّی دهیار و قدردانی از تلاش دهیاران شهرستان گفت: نگاهی که در گذشته به دهیاران می شد در حال حاضرتغییر یافته و امروزه از دهیاران به عنوان متولی عمران و آبادی روستا یاد می شود.

وی گفت: دهیاران به علت بومی بودن و اشرافیت به موضوعات مبتلابه روستاها در خط مقدم خدمات دوالت در روستاها به شمار رفته و می توان گفت : بازوان توانمند مدیران در رفع مشکلات مردم هستند.

سرپرست فرمانداری شهرستان محمودآباد افزود: دهیاران نماینده و کارگزار مردم در راستای خدمت رسانی و جلب رضایت شهروندان روستایی می باشند و همه ی مدیران ادارات باید همکاری لازم را با دهیاران به عنوان نماینده مردم داشته باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد مهمترین اولویت دهیاران و مدیران را حل مشکلات مردم برشمرد و افزود: پیگیری دغدغه های مردم و تلاش برای جلب رضایت مردم دستور کار جلسات آتی ما با دهیاران و مدیران خواهد بود.

در بخش دیگر این جلسه دکتر اسماعیلی نماینده مردم شهرستانهای محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی نیز طی سخنانی در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن روز دهیار و قدردانی از زحمات و خدمات دهیاران شهرستان گفت: همه ی این مسئولیت ها یک رسالت مهم بر عهده افراد میگذارد و آن خدمت به مردم است و باید قدر این فرصت مهم را بدانند.

در ادامه این مراسم یک نفر از دهیاران بخش مرکزی و سرخ رود به تشریح نقطه نظرات خود پرداختند و در بخش پایانی با اهدای لوح تقدیر و هدیه از 11 دهیار برتر شهرستان محمودآباد قدردانی بعمل آمد.

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری