فارسی| En امروز : 19 آذر 1398

فرماندار قائم شهر

باید قیمت های مصوب جلسه در بازار نیز پیاده سازی شود

کد خبر : 84369 13 مرداد 1398
پ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قائم شهر، جلسه تنظیم بازار شهرستان به ریاست یحیی یوسف پور فرماندار قائم شهر برگزار شد. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قائم شهر، جلسه تنظیم بازار شهرستان به ریاست یحیی یوسف پور فرماندار قائم شهر برگزار شد.

فرماندار قائم شهر در این جلسه ضمن بررسی مصوبات و دستور کار جلسه تاکید کرد: به دلیل اهمیت موضوع بازار در روزهایی که مردم دچار مشکل هستند حتما و موکداٌ شخص رئیس اداره در جلسه شرکت کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه وظیفه داریم تدبیری بیاندیشیم تا توان خرید برای عموم مردم وجود داشته باشند تاکید کرد: ما می توانیم با همکاری و همدلی اعضای کارگروه تنظیم بازار مصوبات جلسه را به مرحله عمل برسانیم تا قیمت کالاهای مصرفی و ضروری مردم به حالت متعادل خود برسد و از نفع آن همگان بهره مند شوند.

فرماندار قائم شهر خاطرنشان کرد: در این برهه از زمان که دشمنان نظام با تمام حربه های تبلیغاتی بر علیه کشورمان فعالیت می کنند ما می توانیم با کمک مردم همانند همیشه از این بحران عبور کنیم.

یوسف پور با اشاره به اهمیت فرهنگ سازی مصرف صحیح در حوزه بازار و تاکید بر اصل اقتصاد مقاوتی گفت: همگان باید از مصرف بیش از حد و اندوختن اقلام مصرفی پرهیز کنیم.

 

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها