فارسی| En امروز : 3 بهمن 1398

در ششمین روز از هفته دولت

سرپرست فرمانداری محمودآباد به دیدار خانواده های معظم شهدا رفت

کد خبر : 85177 7 شهریور 1398
پ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد علیرضا شریعت سرپرست فرمانداری محمودآباد در ششمین روز از هفته دولت راس هیاتی با دو خانواده معظم شهید در شهر محمودآباد دیدار کرد. ‎

 صبح امروز پنج شنبه 7 شهریور علیرضا شریعت سرپرست فرمانداری محمودآباد به اتفاق سرهنگ ابراهیم نژاد فرماندهی سپاه و سرهنگ باقری فرماندهی نیروی انتظامی و قدمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و ترخان مدیر اداره برق  و سایر مدیران ادارات شهرستان با حضور در منزل سردار شهید ابوالقاسم علی پور و شهید علی اصغر فرامرزی ضمن دلجویی از خانواده ها و عیادت از والدین شهدا ، پیگیر مطالباتشان شدند.

در این دیدار علیرضا شریعت با اشاره به خاطرات سالهای حضورش در جنگ و هم سنگران و دوستان شهیدش که محمودآبادی بودند گفت: من خودم از جنس همین خانواده ها هستم و تکریم و تجلیل از خانواده های معظم شهدا جزء یکی از برنامه های کاری مهم بنده در شهرستان خواهد بود.

در بخش پایانی این دیدارها با اهدای هدایایی از سوی سرپرست فرمانداری محمودآباد از خانواده های معظم شهدا تکریم و قدردانی بعمل آمد.

 

گفتنی است سردار شهید ابوالقاسم علی پور درسال 1338 چشم به دنیا گشود و در 3/10/1362 در منطقه قصر شیرین به درجه رفیع شهادت رسید و شهید علی اصغر فرامرزی نیز در سال 1345 متولد شد و در تاریخ 11/6/1365 در منطقه عملیاتی حاج عمران آسمانی شد.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری