فارسی| En امروز : 8 اسفند 1398

فرماندار شهرستان عباس آباد :

باید فرهنگ روابط عمومی در دستگاههای اجرایی نهادینه شود

کد خبر : 85356 11 شهریور 1398
پ

فرماندار شهرستان عباس آباد در دومین نشست با اعضای شورای روابط عمومی این شهرستان اظهار داشت : باید فرهنگ روابط عمومی در ادارات و دستگاههای اجرایی نهادینه شود ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عباس آباد ، جواد اصلانی در دومین نشست با اعضای منتخب شورای روابط عمومی این شهرستان با تسلیت  فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان عالم در سخنانی اظهار داشت : شناخت شعور و معرفت حسینی بهترین راهکار برای تحول زندگی خودمان است .

فرماندار شهرستان عباس آباد   گفت : مدیران روابط عمومی ها ،  بازوان قوی و مشاورینی امین برای دستگاههای اجرایی می باشند . باید از ظرفیت خوب این عزیزان  استفاده کرد .

وی بیان داشت : نقش مدیران روابط عمومی ها و خبرنگاران در جهت ارتقاء جایگاه سازمانی و تنویر افکار عمومی خیلی مهم می باشد .

وی برنامه محوری در کار را لازمه موفقیت دانست و گفت: این مهم در روابط عمومی  سازمانها و ادارات نهادینه شده است و همه وظیفه داریم برای تحقق راهبردهای ابلاغی در حوزه اطلاع رسانی برنامه های تحولی درشهرستان  تلاش کنیم. 

فرماندار شهرستان عباس آباد صحت اطلاعات، اطلاع رسانی به هنگام و به موقع، انتقال منصفانه اطلاعات را از وظایف اصلی مدیران و اعضای شورای روابط عمومی در شهرستان دانست و اظهار داشت :  رعایت کرامت انسانی و منزلت مخاطبان و جامعه، اعتماد سازی، کاهش فاصله بین سازمان و آحاد جامعه، مسئولان و کارکنان در درون یک سازمان از مهم ترین معیار های اخلاقی در عملکرد روابط عمومی ها است.

 گفتنی است در پایان این نشست  حاضرین احکام  خود را   بعنوان اعضای  منتخب شورای هماهنگی  روابط عمومی های این شهرستان به مدت 2 سال از فرماندار شهرستان عباس آباد دریافت نمودند

شایان ذکر  است در انتخابات شورای روابط عمومی شهرستان عباس آباد  در 15 اردیبهشت 98   سید حسن سادات سرایی  ، محمد حسن عباسی   ، کوروش کاکاسلطانی  ، زلیخا رضوانی ، لیلا امینه  ، سید یحیی دانیالی و  مهران مختاری نژاد بعنوان اعضای شورای روابط عمومی شهرستان عباس آباد انتخاب شدند   

هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی شهرستانها  با ریاست فرماندار و دبیری مدیر روابط عمومی فرمانداری به مدت 2 سال پس از برگزاری انتخابات و ابلاغ رسمی از فرماندار مشغول به فعالیت  میشوند .

 

 

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها