فارسی| En امروز : 3 بهمن 1398

فرماندار مرکز استان مازندران خبر داد:

برگزاری مراسم یک شهر، یک حسینیه در ساری

کد خبر : 85408 13 شهریور 1398
پ

فرماندار شهرستان ساری با اعلام اینکه مراسم یک شهر یک حسینیه صبح تاسوعای حسینی ساعت 9:30 در محوطه امام زاده یحیی (ع) برگزار خواهد شد، گفت: تمامی دستگاه های مربوطه تعامل و همکاری لازم را برای برگزاری این مراسم داشته باشند. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، عباسعلی رضایی در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم یک شهر یک حسینیه، گفت: بی شک انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و درخشش جوانان مسلمان این مرز و بوم در عرصه نبرد و شهادت، یکی از برجسته ترین پی آمدهای نهضت خون رنگ عاشورا است.

وی سوگواری اباعبدالله (ع)  را عامل وحدت و رمز موفقیت خواند و اظهار کرد: هر ملتی برای بقا و موفقیت خویش نیاز به عامل وحدت و اجتماع دارد، بدون شک مهم ترین عامل وحدت در میان پیروان اهل بیت پیامبر (ص) که با کمترین زحمت و هزینه، می تواند توده های میلیونی را گرد یک محور قرار دهد. همین مراسم عزاداری بر سالار شهیدان و یاران با وفای اوست.

فرماندار شهرستان ساری با اعلام اینکه مراسم یک شهر یک حسینیه صبح تاسوعای حسینی ساعت 9:30 در محوطه امام زاده یحیی (ع) برگزار خواهد شد، گفت: تمامی دستگاه های مربوطه تعامل و همکاری لازم را برای برگزاری این مراسم داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها