فارسی| En امروز : 21 تیر 1399

فرماندار قائم شهر:

پژوهشی ارزشمند است که در زندگی ما تغییری مثبت به وجود آورد

کد خبر : 89072 28 آذر 1398اخبار فرمانداری
پ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قائم شهر، هم زمان با هفته پژوهش و فناوری یحیی یوسف پور فرماندار قائم شهر نیز در مراسمی که با این عنوان توسط اداره آموزش و پرورش شهرستان تدارک دیده شد شرکت نمود. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قائم شهر، هم زمان با هفته پژوهش و فناوری یحیی یوسف پور فرماندار قائم شهر نیز در مراسمی که با این عنوان توسط اداره آموزش و پرورش شهرستان تدارک دیده شد شرکت نمود.

فرماندار قائم شهر گفت: دین مبین اسلام برای تحقیق و پژوهش اهمیت ویژه ای قائل شده تا آنجایی که ارزش ایمان واقعی را در تحقیق و پژوهش صحیح عنوان می کند.

وی ضمن اشاره به توجه ویژه پیامبر عظیم الشان نسبت به موضوع تحقیق و پژوهش عنوان داشت: در آیات قرآنی نیز به صورت مستقیم و غیر مستقیم بیش از 512 بار از علم و دانش صحبت به میان آمده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان اذعان داشت: پژوهشی ارزشمند است که در زندگی ما تغییری مثبت به وجود آورد و در این میان باید گوهر تابناکی به نام دانش آموز را نسبت به این موضوع هوشیار نمائیم.

فرماندار قائم شهر گفت: معلم ها با استفاده از توان ظرفیتی خود می توانند با جذاب کردن فضای آموزشی، دانش آموزان را نسبت به این موضوع علاقه مند و هدایت نمایند.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها