فارسی| En امروز : 10 خرداد 1399

در جلسه ستاد پیشگیری از کرونا تنکابن ؛

فرماندار ویژه تنکابن بر رعایت حدود شرعی تدفین فوت شدگان کرونا تأکید کرد

کد خبر : 91403 28 اسفند 1398اخبار تنکابن
پ

🔰 جلسه ستاد پیشگیری از کرونا، به ریاست سیّد امیر حسینی جو معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن و اعضای ستاد، در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد . ‎


🔰 جلسه ستاد پیشگیری از کرونا، به ریاست سیّد امیر حسینی جو معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن و اعضای ستاد، در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

🔰 حجت الاسلام و المسلمین سیّد مهدی هدایتی امام جمعه تنکابن در این نشست از مردم تنکابن خواست تا در خانه هایشان بمانند و تا قطع شدن زنجیره انتقال این ویروس منحوس نهایت همکاری را با مسئولان داشته باشند .

🔰 وی همچنین افزود: مراعات حدود شرعی تدفین باید با مشارکت روحانیون، شهرداری و شبکه بهداشت انجام شود .

🔰 سیّد امیر حسینی جو فرماندار ویژه تنکابن نیز در این نشست بر رعایت حدود شرعی تدفین با وجود محدودیت های موجود، همدردی با خانواده متوفی، لزوم آگاهی رسانی جدی به مردم و خودداری از خروج غیر ضروری از منزل، در راستای کمک به کنترل و پیشگیری از شیوع کرونا تأکید کرد .

🔰 وی افزود: اطلاع رسانی و آگاهی دادن به مردم برای مقابله با کرونا ویروس از جمله مهمترین مسائل بوده و تمامی تابلوهای تبلیغاتی سطح شهرستان تا حد امکان باید در این زمینه بکارگیری شوند .

🔰 حسینی جو با بیان اینکه نیروی انتظامی هم باید در زمینه آگاهی بخشی به مردم در حوزه خود، در فضای مجازی یاری رسان باشد، تصریح کرد؛
از ظرفیت ورزشکاران، هنرمندان و افراد سرشناس و با نفوذ در میان مردم هم در این زمینه و اعتماد سازی در جامعه بهره گرفته شود .

🔰 این مقام عالی دولت در شهرستان در ادامه بر رعایت حدود شرعی فوت شدگان کرونا ویروس اظهار داشت : تدفین فوت شدگان به موقع و با حفظ حرمت کامل انجام شود .

🔰 این مسئول با بیان اینکه تمامی مأموریت های اداری باید با هماهنگی فرمانداری انجام شود، خاطر نشان کرد: مرخصی های اداری لغو شده و تلفن همراه همه مدیران دستگاه های اجرایی و رؤسای ادارات باید در دسترس باشد .

🔰 حسینی جو در ادامه یادآور شد: ضدعفونی کردن شهر و تب سنجی در درمانگاه تأمین اجتماعی به طور مداوم در حال انجام بوده و باید این روند مستمر باشد .

🔰 وی همچنین بر جمع آوری به موقع زباله و نخاله ها و امحاء دقیق زباله های عفونی بر طبق پروتکل موجود تأکید کرد .

🔰 فرماندار تنکابن با بیان اینکه تمامی امامزاده ها و بقاع متبرکه تعطیل هستند، اظهار داشت: روحانیون در آگاه سازی مردم نسبت به در خانه ماندن آنان تا قطع شدن زنجیره ی انتقال کرونا ویروس تلاش و کمک کنند .

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها