فارسی| En امروز : 17 فروردین 1399

پنجمین جلسه ستاد مبارزه و پیشگیری از ویروس کرونا در سطح شهرستان کلاردشت برگزار شد

کد خبر : 91407 29 اسفند 1398
پ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری : صبح امروز پنجمین جلسه ستاد مبارزه و پیشگیری از ویروس کرونا به ریاست کامران پولادی فرماندار شهرستان کلاردشت و با حضور معاونت فرمانداری ، بخشدار مرکزی ، فرماندهی انتظامی ، شهردار ، مدیریت شبکه بهداشت و درمان ، روسای ادارات و جمعی از خیرین در محل فرمانداری برگزار شد . ‎

 

در این جلسه فرماندار شهرستان کلاردشت اظهار داشت :  تاکنون چهار جلسه ستاد پدافند زیستی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در این شهرستان برگزار شد . همچنین سه جلسه شورای تامین در این خصوص تشکیل شد . وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات نیروی انتظامی و نظامی ، سپاه و بسیج شهرستان ، شهرداری ، دهیاری ها ، اعضای شورای اسلامی شهر و روستا و همه پزشکان ، پرستاران و کارکنان شبکه بهداشت و درمان و بهورزان دلسوز که در این شرایط خاص خدمات رسانی می کنند و هماهنگی و همکاری اعضای شورای تأمین شهرستان نیز تقدیر و تشکر مینمایم .
وی در ادامه عنوان کرد : نگرانی جدی در رابطه با شیوع گسترش ویروس کرونا وجود دارد لازم است شهروندان عزیز کلاردشت برای حفظ سلامتی خود از تردد های غیرضروری در سطح شهر جلوگیری کنند و به انچه در حال حاضر مهم است ایجاد فضای آرام و پرهیز از استرس که انتظار میرود خبرنگاران و اصحاب رسانه و قلم به عنوان عوامل اصلی در اطلاع رسانی در مبارزه با شایعه ها در راستای پیشگیری و ارتقاء سطح آگاهی بخشی شهروندان اقدام کنند .

اشتراک گذاری
پیوند ها