فارسی| En امروز : 10 مهر 1399

فرماندار محمودآباد :

حمله به آمبولانس در محمودآباد ربطی به کرونا نداشت

کد خبر : 91445 3 فروردین 1399
پ

فرماندار محمودآباد با تکذیب ارتباط حمله به یک دستگاه آمبولانس در این شهرستان با بیماران کرونایی ، گفت که بستگان یک بیمار دارای عارضه قلبی به تصور این که آمبولانس در رسیدن به محل و انتقال بیمارشان دارای تاخیر بوده ، به آمبولانس حمله کردند ‎

تصویری از یک دستگاه آمبولانس و آثار خسارت بر آن امروز شنبه در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مازندران منتشر و ادعا شد که آمبولانس توسط بستگان یک بیمار فوت شده کرونایی مورد حمله قرار گرفت.

علیرضا شریعت شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا توضیح داد : پدر یک کودک بیمار دارای عارضه قلبی با گمان تاخیر اورژانس ، حالت عادی خود را از دست داده و به سمت آمبولانس سنگ پرانی کرد ، در حالی که آمبولانس و کادر درمانی کمتر از ۱۰ دقیقه پس از تماس در محل حاضر شدند.

وی گفت : متاسفانه پدر کودک بیمار به دلیل نگرانی از بد حالی فرزندش حالت عادی خودش را از دست داد و سنگ پرانی کرد که این حرکت موجب خسارت به خودرو و خارج شدن از مسیر شد.

فرماندار محمودآباد افزود : پدر این کودک پس از این اقدام ، ابراز پشیمانی کرده و قول داد که خسارت وارده را جبران کند و موضوع هم خاتمه یافت.

شریعت گفت : با توجه به این که ماموران اورژانس این روزها باید برای انجام هرگونه عملیات پوشش ویژه کرونایی بپوشند و به همین دلیل هم رسیدنشان به محل ماموریت با کمی تاخیر مواجه می شود.

وی با اعلام این که در این حادثه به هیچ از ماموران کادر اورژانس آسیب جدی وارد نشد ، افزود : در حال حاضر آمبولانس دیگری  جایگزین این آمبولانس شده است تا بتواند خدمت رسانی را به موقع انجام دهد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری