فارسی| En امروز : 10 خرداد 1399

در دیدار منتخبین تشکلهای کارگری و کارفرمایی با فرماندار قائم شهر مطرح شد:

کد خبر : 92559 16 اردیبهشت 1399
پ

کارگر و کارفرما لازم و ملزوم یکدیگرند باید با تلاش و کوشش و همدلى و هم افزائى بسمت جهش تولید حرکت کرد ‎

 

در دیدار منتخبین تشکلهای کارگری و کارفرمایی با فرماندار قائم شهر مطرح شد:
کارگر و کارفرما لازم و ملزوم یکدیگرند باید با تلاش و کوشش و همدلى و هم افزائى بسمت جهش تولید حرکت کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قائم شهر، یحیی یوسف پور در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان هفته کار و کارگر را به جامعه کارگری تبریک و از زحمات آنها در جهت پیشبرد اهداف اقتصادی و اجتماعی جامعه قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه کارگر و کارفرما لازم و ملزوم یکدیگرند، باید با تلاش و کوشش و همدلى و هم افزائى بسمت #جهش_تولید حرکت کرد، کارگران را به عنوان مدافعین عرصه اقتصادی عنوان و بر تلاش همه دستگاه های اجرایی در جهت رفع مشکلات این قشر عزیز تاکید کرد.

 فرماندار قائم شهر خطاب به کارگران گفت: شما خواسته هایی از ما داشتید و ما هم آنچه را که در توانمان باشد در شهرستان پیگیری می کنیم و یا به مقامات بالاتر ارجاع خواهیم داد.

وی اظهار داشت: دولت، شخص رییس جمهور و تمامی ارکان نظام دغدغه افزایش تولید و حمایت از جامعه کارگران کشور را دارند که هنرمندانه، خلاقانه، با تلاش و جدیت در شرایط تحریم و فشارهای اقتصادی دشمنان بر روی پای خود ایستاده اند.

نماینده عالی دولت در شهرستان خاطرنشان کرد: همه موظفیم و مشتاقیم که کارگر و کارفرما را پشتیبانی و حمایت کنیم و از شما نیز انتظار داریم با تلاش بیشتر گام های اساسی تری بردارید.

وی با اشاره به اینکه در دین و اندیشه ما به کار و کارگر ارزش بسیار والایی داده شده است بیان کرد: کار و فعالیت و خدمت به مردم امر به معروف و عبادت است.

فرماندار قائم شهر با بیان اینکه در آغازین سالی هستیم که از سوی رهبر فرزانه انقلاب به سال جهش تولید نامگذاری شده است، گفت: بخش تولید و جامع کارگری با تمام توان، مهارت، دانش و تلاش خود و دولت با تمام حمایت ها و مشوق ها پشتوانه تولید و حامی جامعه کارگری است.

 در ابتدای این نشست مسئولین و نمایندگان مجمع و صنوف کارگری و کارفرمایی شهرستان ضمن گزارشی از وضعیت کسب و کار، تولید و جامعه کارگری مشکلات و خواسته های خود را نیز بیان کردند.
در پایان نیز از کارگران و کارفرمایان نمونه شهرستان تجلیل بعمل آمد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها