فارسی| En امروز : 30 شهریور 1399

اهداء 300 دستگاه تبلت برای آموزش مجازی دانش آموزان نیازمند محمودآبادی

کد خبر : 97693 17 شهریور 1399
پ

فرماندار محمودآباد از اهدا 300 دستگاه تبلت به دانش‌آموزان نیازمند شهرستان جهت بهره‌گیری از آموزش های مجازی مدارس توسط خیر محمودآبادی خبر داد. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد پویش مومنانه اهدا 300 تبلت آموزشی به دانش آموزان نیازمند محمودآبادی با حضور حجت الاسلام موسوی امام جمعه محمودآباد، شریعت فرماندار محمودآباد، سعدی پور مدیرکل آ.پ استان، نصری رییس آموزش و پرورش و سرهنگ ابراهیم نژاد فرماندهی سپاه ناحیه و دیگر مسئولین مربوطه در دبستان عصمت محمودآباد برگزار شد.

فرماندار محموداباد در حاشیه این مراسم طی سخنانی ویروس کرونا را فرصتی برای پیشگامی در تحقق دولت الکترونیک دانست و گفت: یکی از اثرات مثبت ویروس کرونا نزدیک شدن به دولت الکترونیک در دوران کرونا و پسا کرونا است.

علیرضا شریعت کمک های مؤمنانه در ایام کرونا را یادآور همدلی و حمایت های مردم در دوران دفاع‌ مقدس خواند و افزود: آموزش و پرورش نیز در این شرایط حساس ، کار بسیار سخت و مجاهدانه ای را آغاز کرده است که بایستی تداوم داشته باشد.

شریعت افزود: دنیای مجازی در حال حاضر به دنیای حقیقی تبدیل شده است و باید برای استفاده بهینه از این دنیای جدید گام های موثرتری برداریم.

وی اموزش و پرورش را یک دستگاه سرمایه گذار در حوزه تولید دانش فناورانه دانست و افزود: اگر امروزه شاهد کمک های مومنانه و پای کار آمدن خیرین در همه حوزه ها هستیم نشان از موفقیت آموزش و پرورش در امر تعلیم و تربیت در این عرصه است.

در ادامه نصری مدیر آموزش و پرورش محمودآباد با بیان اینکه در زمان کرونا نحوه تدریس رنگ و بویی تازه گرفته است خواستار ورود هدف‌مند خیرین در حوزه تعلیم و تربیت شد و افزود:با تهیه و اهدای تبلت آموزشی به دانش آموزان نیازمند، بخش مهمی از مشکلات آموزش مجازی در محمودآباد رفع شده و شاهد پوشش حداکثری دانش اموزان این شهرستان در کلاس های مجازی خواهیم بود.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری