En امروز : 6 آبان 1400

در آخرین روز هفته دولت آسفالت روستای شومیا بخش مرکزی افتتاح شد

8 شهریور 1400
پ

در آخرین روز هفته دولت

آسفالت روستای شومیا بخش مرکزی افتتاح شد

همزمان با آخرین روز از هفته دولت پروژه آسفالت روستای شومیا با حضور خسرو طالبی فرماندار محمودآباد، علیرضا اسماعیل نیا بخشدار مرکزی و محمد علی مشایخ رئیس بنیاد مسکن  و اهالی روستای شومیا بخش مرکزی شهرستان محمودآباد افتتاح شد.

بخشدار مرکزی محمودآباد در آیین افتتاح این طرح گفت: طرح هادی روستای  شومیا به طول هزار و 200 متر شامل زیرسازی و آسفالت با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان و همچنین احداث کانیو به طول دو هزار و 700 متر ، احداث جوی رودخانه به طول هزار و 500 متر با اعتبار 800 میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 اسماعیل نیا افزود: ساختمان دهیاری این روستا نیز با اعتباری بالغ بر  400 میلیون تومان در حال احداث است که به زودی به بهره برداری می رسد.

فرماندار محمودآباد نیز  ضمن قدردانی از زحمات دهیارو اهالی روستا گفت: با توجه به تگناهای اقتصادی که در حال حاضر گریبانگیر کشور شده است ،همیاری و همکاری مردم نقش به سزایی در توسعه روستاها دارد.

وی ادامه داد:کمک 2 میلیارد تومانی اهالی روستای شومیا برای اجرای پروژه های این روستا نشان از احساس مسئولیت بومیان منطقه نسبت به آبادی روستا دارد.

طالبی افزود: تلاش برای توسعه روستاها باعث تعاون و همکاری بیش از پیش مردم و دهیاران می شود و انتظار می رود مردم و مسولین کنار هم اتفاقای خوب را برای آبادانی شهرستان محمودآباد رقم بزنند.

وی در خصوص برنامه های هفته دولت شهرستان محمودآباد نیز توضیح داد:برنامه های هفته دولت به دلیل شرایط حاد کرونایی  و جلوگیری از تجمعات  به روال سال های قبل انجام تشد ولی تمام تلاش ما این بود که اقدامات دولت به خوبی اطلاع رسانی شود.

فرماندار محمودآباد با اشاره با قابلیتهای شهرستان گفت: باتوجه به ظرفیت هایی همچون رتبه اول پرورش گل و گیاه در استان و تامین 10 درصدی برنج  و  15 درصدی  ماهی رمازندران امید است که در دولت جدید شاهد اقدامات اثربخش تری در شهرستان باشیم.