En امروز : 4 بهمن 1400

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری مازندران، عنوان کرد:

اجرای طرح ظفر ۵ در سطح ۷ شهرستان مازندران

کد خبر : 108406 23 دی 1400فرهنگی
پ

علی شیرازی، گفت: در راستای دستور استاندار، طرح ظفر ۵ در سطح ۷ شهرستان بهشهر، نکا، جویبار، کلاردشت، عباس آباد، قائمشهر و نور با هدایت فرماندهی پرتلاش انتظامی به اجرا درآمد. ‎

علی شیرازی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران، بیان داشت: در راستای اجرای دستور استاندار درجهت افزایش ضریب احساس امنیت و ارتقای امنیت اجتماعی استان طرح ظفر ۵ در سطح ۷ شهرستان: بهشهر، نکا، جویبار، کلاردشت، عباس آباد، قائمشهر و نور با هدایت فرماندهی پرتلاش انتظامی و اهتمام پلیس های تخصصی استان و فرماندهان خدوم انتظامی شهرستانها در سطح استان به اجرا درآمد.

وی تصریح کرد: در این طرح ۴۰۴ نفر از ماموران در ۱۰۶ اکیپ بکارگیری گردیدند که تعداد ۳۸۵ نفر از سالبان نظم و امنیت عمومی اعم از اراذل و اوباش ،سارقین،مالخران ،معتادان، قاچاقچیان، مجرمین فراری و... دستگیر شدند و قریب به ۴۳ میلیارد ریال کالاهای سرقتی و قاچاق کشف و ضبط گردید.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری با اشاره به روند رو به رشد خرید و فروش سلاح های شکاری غیرمجاز در سطح استان یاد آور شد: قاچاقچیان با ایجاد شایعه و انتشار اخبار کذب مبنی بر عفو رهبری و شناسنامه دار شدن سلاح های غیرمجاز این سلاحها را به شهروندان می فروشند که این امر علاوه بر ضبط و توقیف سلاح موجب ایجاد تبعات کیفری و قضایی برای خریداران آن می گردد.

شیرازی افزود: در سال ۹۹ تعداد ۲۷۸۳ قبضه سلاح شکاری در سطح استان کشف گردید که برخی از آنها در نزاع ها و سلب امنیت عمومی بکار گرفته شده بودند از اینرو از هم استانی های فهیم انتظار داریم برای افزایش احساس امنیت شهروندان و حفظ جان آنان، قاچاقچیان و دارندگان سلاحهای غیرمجاز را به جامعه امنیتی استان معرفی نمایند.

اشتراک گذاری