En امروز : 23 تیر 1403

استاندار مازندران:

فعالیت‌های استان مازندران با قوت ادامه دارد

کد خبر : 142319 20 تیر 1403
پ

استاندار مازندران، گفت: تا زمان فعالیت رئیس جمهور منتخب و دولت چهاردهم هیچ کاری نباید تعطیل شود و تمام‌فعالیت‌ها با قوت و‌ جدیت باید ادامه پیدا کند. ‎

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، یوسف نوری در جلسه با رئیس و اعضای ستاد مسعود پزشکیان، رئیس جمهور منتخب مردم ایران با قدردانی از حضورباشکوه مردم در چهاردهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری به‌ویژه مردم دیار علویان در این دوره از انتخابات، گفت: بیش از ۵۰ هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی، نظارتی، امنیتی و نمایندگان نامزدهای انتخاباتی، انتخابات را در کمال سلامت، آرامش و امنیت در استان برگزار کردند.

وی با قدردانی از رئیس ستاد رئیس جمهور منتخب، افزود: در این مدت با تدابیر اتخاذ شده، ستادها با رعایت قانون و در آرامش به فعالیت خود ادامه دادند و مشکلی هم وجود نداشت.

استاندار مازندران، گفت: تا زمان شروع فعالیت رئیس جمهور منتخب هیچ کاری نباید تعطیل شود و تمام‌فعالیت‌ها با قوت و‌ جدیت باید ادامه پیدا کند.

وی به فضای همدلی پیش رو در استان مازندران اشاره کرد و ادامه داد: شرعا و قانونا وظیفه داریم کارها را با تمام توان پیش ببریم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران نیز در ادامه به حضور حداکثری مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و‌ گفت: برغم‌ تلاش‌های دشمن برای کم‌رنگ‌ شدن حضور مردم در پای صندوق های رای اما مردم ایران این بار نیز حماسه دیگر خلق کردند و این امر موجب

درخشش بیشتر ایران در سطح بین‌اللملی شد.

قاسم عزیز زاده گرجی، افزود: بر اساس قانون بند ۳ انتخابات ریاست جمهوری حداقل ۵ ماه مانده به پایان دوره ریاست جمهوری، وزارت کشور موظف است که همه زمینه ها و مقدمات را برای برگزاری انتخابات فراهم کند اما به دلیل شهادت رئیس جمهور شهید این اتفاق زودتر رقم خورد و همه این فرایندها ظرف یک ماه آماده شد.

وی افزود: با وجود‌ برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، مجلس خبرگان رهبری، انتخابات دور دوم مجلس و بحران سیل در مازندران، با برنامه‌ریزی مناسب بر اساس چهار اصلی که مقام‌ معظم رهبری بر آن تاکید داشتند، انتخابات در سلامت و امنیت کامل برگزار شد.

عزیز زاده گرجی، گفت: در همین برهه از زمان امور جاری استان نیز با تاکید استاندار مازندران تعطیل نشد و همچنان ادامه داشت.

وی صیانت از آرای مردم را از دیگر اقدامات مهم در انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد و افزود: صیانت از آرای مردم به عنوان حق الناس همواره لحاظ شده بود.

مهدی یونسی رستمی، رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در مازندران هم از متولیان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در فضایی امن و‌سالم‌ قدردانی کرد و افزود: همکاری استاندار مازندران، معاون سیاسی امنیتی و دیگر عوامل برگزار کننده انتخابات بر ما پوشیده نیست.

وی همچنین از حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای قدردانی کرد. 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری