En امروز : 15 آذر 1402

دوره تبیینی، آموزشی مدیران روابط‌عمومی‌ها در جویبار برگزار شد

کد خبر : 121753 26 اسفند 1401فرهنگی
پ

با هدف افزایش سطح بهره‌وری و توانمند‌سازی مدیران روابط‌عمومی‌ و مواجهه هوشمندانه با تحولات رسانه‌ای از سوی روابط‌عمومی‌ها،جدیدترین دوره آموزشی روابط‌عمومی از سوی استانداری مازندران با عنوان نقش مدیران روابط‌عمومی‌ها در جنگ شناختی در مجتمع ادهم جویبار برگزار شد. ‎

 

این دوره آموزشی با همکاری مدرسه شناختی تصنیف رسانه تهران به میزبانی فرمانداری جویبار برگزار شد.

در این گردهمایی تبیینی-آموزشی، سینا قربانی، تحلیلگر مسایل رسانه‌ و فرهنگ و کارشناس رسانه ملی به تبیین ابعاد جنگ رسانه‌ای اخیر و نقش روابط‌عمومی‌ها در خنثی‌سازی سناریو‌های رسانه‌ای دشمن پرداخت و سید رحیم هاشمی، مستند‌ساز حوزه غرب آسیا نیز پروژه ایران‌هراسی رسانه‌های غربی را تشریح کرد.

در این گردهمایی برخی از شیوه‌های نوین حل مسائل مردم توسط رسانه‌ها و روابط‌عمومی‌ها تشریح شد.

کمال رستمعلی، فرماندار شهرستان جویبارنیز در این دوره با اشاره به اتفاقات اخیری بابیان این که مقام معظم رهبری نسبت به خباثت های دشمن و تهاجم فرهنگی بارها تاکید نمودند، خاطرنشان کرد: معنای حضور امروز این است باور داریم که یک صف آرایی و تقابل در دو سوی ماجرا مشاهده می کنیم که چرایی این مهم را باید اینگونه بررسی کنیم که مقصود دشمن از این صف آرایی و جبهه یک دولت خاص یا انرژی هسته ای نیست.

این مسئول اضافه کرد: باورها و رفتارهای منافی عفت و اخلاق یکی از برنامه های جدی ایادی شیطان است و دشمن بدنبال طراحی این موضوع در کشور ماست، هرچند با انقلاب امام خمینی دسیسه های شیطانی دشمنان نقش برآب شد. در واقع صف آرایی امروز دنیا، تقابل شیطان و انسان است و براساس این صف آرایی می بایست آرایش رسانه ای صورت بگیرد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری