En امروز : 14 اسفند 1402

استاندار مازندران:

راهپیمایی 22 بهمن نشان داد، توطئه های دشمن علیه مردم ما محکوم به شکست است / ملت ایران الگوی آزادگان جهان است

کد خبر : 135887 22 بهمن 1402فرهنگی
پ

استاندار مازندران، گفت: ملت بزرگ ایران با شکوه حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت کرد که توطئه های دشمن علیه این مردم محکوم به شکست است و امروز ملت بزرگ ایران به الگویی برای آزادگان جهان تبدیل شد. ‎

سید محمود حسینی پور روز یکشنبه در سخنرانی یوم الله ۲۲ بهمن در جمع مردم بابل، بیان داشت: راهپیمایی حماسی مردم در یوم الله ۲۲ بهمن امسال نشان داد که این ملت دلداده کشور و رهبر خود هستند و دست از آرمان های بلند انقلاب بر نمی دارند.

وی اظهار داشت: امروز باید قدر شناس حضور گسترده مردم عزیز خود در راهپیمایی باشیم و خدمت رسانی به این مردم را افتخار خود بدانیم.

حسینی پور بابیان این مطلب که استکبار از روزهای اول پیروزی انقلاب به فکر ضربه زدن به مردم ایران بود، خاطرنشان ساخت: ملت مقام ایران در طول ۴۵ سال گذشته ثابت کرد که وفاداری آنها به ایران برای تاریخ یک درس بزرگ است.

استاندار مازندران ادامه داد: در این دولت همه تلاش ها بر این است تا با استفاده از ظرفیت نخبگان و تحصیل کرده های جوان، مازندران را در مدار توسعه و پیشرفت قرار دهیم.

وی با ذکر این نکته که در دولت سیزدهم اقدامات ارزشمندی در این استان انجام شد، ادامه داد: با تلاش های صورت گرفته صادرات مازندران به کشورهای همسایه بسیار رونق گرفته است.

این مقام مسوول تصریح کرد: انتخابات حساسی پیش رو داریم که دشمن تلاش می کند با وارونه جلو دادن عملکرد نظام، مردم را برای شرکت در انتخابات دل سرد کند اما راهپیمایی امروز نشان داد این ملت، حماسی تر از گذشته در انتخابات مهم ۱۱ اسفند شرکت خواهند کرد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری